Müşterilerimiz

90+Dünya Çapında Müşteri Sayısı
1MDünya Çapında Kullanıcı Sayısı
80%Kullanmaya Devam Etme Oranı
20+Hizmet Verdiğimiz Sektör Sayısı

Yaptığımız iş açıklamaya gerek bırakmıyor. Biz anlatmayalım, müşterilerimiz anlatsın.

Değerlendirmeye aldığımız 14 LMS satıcısı sayısını 3’e düşürüp nihayetinde GOLMS’e karar verdiğimiz tarihin üzerinden 2 yıl geçti. Bu süre içinde aldığımız sonuçlar, verdiğimiz kararın ne kadar isabetli olduğunu bize gösterdi. Sadece Hindistan’a hitap eden tek bir portala sahipken, şu anda Güney Doğu Asya ve Orta Amerika dahil, küresel ölçekte hizmet veriyor ve Gulf Oil International’da resmi olarak GOLMS’den faydalanıyoruz. Bu büyümeyi bizim açımızdan mümkün kılan, GOLMS’in çoklu portal ile çoklu dil desteği ve ihtiyaçlarımızı her adımda derinlemesine kavrayıp bize farklı çözüm alternatifleri sunan GOLMS ekibi oldu. Dahası, platformun AGILE tasarım ve geliştirme metodolojisi, teknolojik açıdan daha ileri LMS sürümlerini de beraberinde getirerek gelişmiş özelliklere her zaman erişmemize olanak tanıdı. Kısa süre önce, GOLMS’i kullanım kapsamımızı genişleterek sadece çalışan eğitiminde değil, tüm dünyadaki üçüncü taraf iş ortaklarımızda da kullanmaya başladık. GOLMS tarafından sunulan hizmetlerden gerçekten çok memnunuz ve işbirliğimizin uzun süre devam edeceğini umuyoruz.
Anita Chhabria
Kıdemli Yönetici – Uluslararası İK, Gulf Oil

Yellow Room Learning geride bıraktığımız yıl içinde istikrarlı olarak büyüme kaydettiği için bizimle birlikte büyüyecek bir Öğrenme Yönetim Sistemi’ne ihtiyacımız vardı. Müşteri tabanımız genişledikçe, müşterilerimize öğrenme materyallerimizi güvenli, esnek ve güvenilir bir şekilde ulaştırabileceğimiz bir sisteme ihtiyaç duyduk. GOLMS bizim için mantıklı bir çözüm olarak göründü. Birkaç aylık kullanım deneyimimize bakarak doğru kararı verdiğimizi görüyoruz.

Ben Hancock
Genel Müdür

Bizim adımıza LMS geliştirecek bir sağlayıcı bulma zamanımız geldiğinde, ekiplerimize sunduğumuz eğitim deneyiminin kalitesini artırmamıza olanak tanıyan bir öğrenme platformuna ihtiyaç duyduğumuzu anlayacak ve aynı zamanda gerek sosyal medyayı gerekse sosyal öğrenme programlarını kullanarak farklı sitelerdeki toplulukları birbirine bağlamamıza ve işbirliğine dayalı bir öğrenme kültürü geliştirmemize yardımcı olacak bir işletmeye ihtiyaç duyduk. Birkaç sağlayıcıyı değerlendirdikten sonra, hem ihtiyaçlarımızı belirleme ve karşılama, hem de satış sonrası güçlü teknik destek sunma becerisi nedeniyle sonunda RESPONGO’yu seçtik. RESPONGO benzersiz bir çözüm geliştirmek için bizimle birlikte çalışırken ilişkimizin her aşamasında bu becerilerinin yansımasını gördük. Bunlara ek olarak, fiyat-performans açısından RESPONGO’nun pazardaki rakiplerine kıyasla çok daha makul bir teklif sunması, kiminle ortaklık yapacağımız konusunda karar vermemizi oldukça kolaylaştırdı!

Peter Madden
Ulusal Öğrenme ve Gelişim Müdürü

BridgeFront eğitim geliştirme, öğrenme yönetim sistemi bakımı ve son olarak da öğrenme yönetim sistemimizin baştan aşağı yeniden geliştirilmesi konularında 4 yıldan bu yana RESPONGO ile birlikte çalışıyor. Bu konularda RESPONGO’dan hizmet alınması, BridgeFront’un şirket içinde büyük bir teknik ekip oluşturmak zorunda kalmadan temel yetkinliklerine odaklanmasına olanak tanıdı. RESPONGO ihtiyaçlarımızı her zaman doğru saptayarak teknik hedeflerimize her seferinde ulaşmamıza yardımcı oldu. BridgeFront RESPONGO’nun desteğini aldığı günden bu yana hızla büyüyor.

Chief Operations Officer
Operasyonlar Direktörü

Red Scout, güzellik endüstrisinin en hızlı büyüyen çevrimiçi eğitim işletmelerinden biri. Göze hoş gelen ve güzellik danışmanları için güzellik endüstrisinin “görüntü beklentilerini” öğrenme platformuna aktarmamıza yardımcı olacak RESPONGO gibi bir çözüm ortağı arayışındaydık. Satış ekibinin çevrimiçi eğitimlerine kolaylıkla ve güvenle erişip tamamlamasını sağlayacak sezgisel tasarıma sahip bir öğrenme portalına da ihtiyaç duyuyorduk.

Simone Pedersen
Genel Müdür

Platformun ne kadar hızlı ve kolay bir biçimde devreye alındığını gördüğümde şaşkınlıktan dilim tutuldu. RESPONGO’nun proje yönetim ve uygulama ekibinin kalitesi, aramızdaki coğrafi uzaklığı bir sorun olmaktan çıkardı. Sistem, kullanmaya ilk başladığımızdan bu yana sorunsuz bir biçimde çalışıyor. Bu sayede, eğitimlerimizin kalitesine ve içeriğine yoğunlaşabiliyoruz.
Phil Fryer
EMEA BT Başkanı
BT eğitimi genellikle bir zorunluluk olsa da, esnek erişim mekanizmaları, araçlar ve sorunsuz destekle çok daha zengin bir deneyime dönüştürülebileceğini ispatladık. Vizyonumuz, kullanıcılara eğiticilerimizden yardım alarak veya almadan, hem kendi kendilerine hem de arkadaşlarından öğrenebilecekleri işbirliğine dayalı ortamlardan faydalanma konusunda yardımcı olmak. RESPONGO bu vizyonu hayata geçirmemize yardımcı oldu.
Peter Howell
EMEA Operasyonlar Direktörü
Neredeyse tüm sektörlerin yüksek hıza sahip ortamlarla karakterize edildiği günümüzün hızla değişen iş dünyasında, kurumların öğrenme programlarına yatırım yapmakla kalmayıp bu eğitimlere internet aracılığıyla zaman ve mekandan bağımsız olarak erişim sunması çok önemli. RESPONGO ile kurduğumuz işbirliği tam da bunu yapmamıza, yani ILM yeterlilik eğitimlerini kurumlara internet üzerinden ulaştırmamıza olanak sağladı. Kurumlar böylelikle eğitimin yeri, zamanı ve hızı üzerinde tam denetime sahip olurken, maliyet esnekliğini de daha üst seviyelere taşıdı.
Luide Meah
E-Öğrenme Proje Yöneticisi
Dillon Productions olarak prestijli müşterilerimiz ısmarlama video eğitim çözümlerimiz aracılığıyla içerik geliştirme konusunda bizden daima en yüksek standartları beklediler ve aldılar. En ileri çözümleri sunma yaklaşımı bağlamında en az bizim kadar yenilikçi bir LMS sağlayıcı ile işbirliği yapmak bizim açımızdan bir zorunluluktu. Yenilikçilik, esneklik ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verebilmek temel prensiplerimiz arasında yer alıyor. RESPONGO ile bu amaçla başlattığımız ilişki, mükemmel bir birlikteliğe dönüştü.
James Dillon
Direktör
Birlikte çalıştığımız son birkaç yıl içinde ISS olarak RESPONGO’nun LMS platformunu ve bize özel geliştirilen içeriklerini yerel, ulusal ve uluslararası seviyede tam anlamıyla benimsedik. Şu anda LMS’i tüm dünyada çok sayıda ülkede, iş üstünde eğitim vermek ve kayıt tutmak amacıyla kullanıyoruz. Diğer yandan, RESPONGO’nun gerek beyaz yakalı gerekse müşteriyle doğrudan iletişim kuran çalışanlarımız için cihazdan bağımsız e-öğrenmeye geçiş çabamızı destekleyen içerik tasarımı ekibinden de tam anlamıyla faydalanıyoruz.
Paranızın karşılığını fazlasıyla vermesinin yanı sıra, RESPONGO’nun en güçlü taraflarından biri de, ihtiyaçlarını anlamak amacıyla müşterileriyle birlikte çalışma konusundaki esneklikleri ve arzuları. Büyük projelerde hem uygulama hem de içerik ekipleriyle birlikte çalışmış bir kurum olarak, şu anda çok sayıda sektörde eğitim ve uyum gerekliliklerini karşılamamıza yardımcı olan bize özel bir çözümü kullanıyoruz.
Dan Bennett
Grup Öğrenme ve Gelişim Müdürü
MITCOI dört yılın üzerinde bir süredir RESPONGO ile çalışıyor. Bu, bizim için harika bir deneyim oldu. Kritik dönemlerde sorunları çözme konusundaki hızları, sistemlerimizi çalışır durumda tutmamıza ve müşterilerimizi memnun etmemize yardımcı oldu. Gelecekteki girişimlerinde onlar için başarı diliyorum.
Susheel Kumar Pandhu
Dy. Direktörü
LMS’in uygulamaya konması ve kullanıma alınması süreci, bizim için müthiş bir deneyim oldu. RESPONGO tarafından sistemi yönetmek ve çalıştırmak üzere kurulan destek ekibi, ihtiyaçlarımızın tümüne yanıt verdiği gibi, küçük sorunları da hızla çözerek sistemin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağladı. Şu ana kadar GOLMS ile olan deneyimimiz oldukça iyiydi. Daha öğretici nitelikte e-öğrenme eğitimlerini portföyümüze katıp satış ekibimizin ürünlerimizi yatırımcılara ulaştırma konusundaki verimliliğini artırarak LMS’ten daha iyi faydalanmak istiyoruz.
S. Ganesh
Kıdemli Başkan Yardımcısı ‒ Satış ve Pazarlama Departmanı

 

Kendi ihtiyaçlarımıza uygun tasarlanmış bir Öğrenme Yönetim Sistemine sahip olmak, havalimanımızı hem çalışanlarımız hem de yolcularımız açısından güvenli, etkili ve kaliteli hale getirmemize yardımcı oluyor. GOLMS’i günlük yönetim faaliyetlerimizin bir parçası haline getirmekle, havalimanımızın sektörün en yüksek standartlarını taşımayı sürdüreceğinden eminiz.

Jake Ruddle
Eğitim & Geliştirme Müdürü

Charles Bloe Training, RESPONGO’nun hizmetlerinden faydalandığı yıllar boyunca çevrimiçi sağlık hizmetleri eğitim programlarını içeren bir portföy geliştirmeyi başardı. Daha önce Birleşik Krallık merkezli bir şirketten hizmet alıyorduk. Ancak, RESPONGO’ya geçiş yaptığımızdan bu yana birinci sınıf bir hizmet alıyoruz. Bizimle her zaman ilgilenen ve ihtiyaçlarımıza hemen yanıt veren bir temsilcimiz var. Paranızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

Charles Bloe
Genel Müdür ve Klinik Başkan
Plugin "Contact Form 7" not installed or activated