İş Ortaklarımız

SATIŞ ORTAKLARI

Dünya çapındaki geniş Satış Ortakları ağımız, bizi erişemediğimiz birçok yerde temsil ediyor. Ürün ve hizmetlerimizi, sektörel deneyimleri ve bulundukları coğrafyaya ilişkin engin bilgileri sayesinde geliştiriyor, kullanıcılara ulaştırıyor, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları eğitiyor ve onlara destek hizmetleri sağlıyor. Ekibimiz tarafından ince elenip sık dokunarak seçilen bu şirketler, bizi ve markamızı kendi coğrafyalarında başarıyla temsil ediyor.

İÇERİK ORTAKLARI

GOLMS’i şirketlerin tüm Öğrenme ve Gelişim ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir platform haline getirme konusunda en büyük destekçimiz olan İçerik Ortaklarımız, çeşitli konularda çok sayıda Hazır E-Öğrenme seçeneği sunmamıza yardımcı oluyor. Bu katalog E-Öğrenme seçeneklerine ekonomik koşullarla sahip olabilir, onu hemen kullanmaya başlayabilir ve öğrenme ihtiyaçlarınızı etkin bir biçimde karşılayabilirsiniz.

ENTEGRASYON ORTAKLARI

Uçtan uca Öğrenme ve Gelişim ile İK Yönetimi için kusursuz bir ekosistem sunabilme yolunun sinerji ve güç birliğinden geçtiğine inanıyoruz. Kendi alanlarının en iyisi olan Entegrasyon Ortaklarımız, ürünlerimizi ve dolayısıyla işletmenizi bir üst seviyeye taşımamıza yardımcı oluyor.

Darwinbox; istihdam sürecinin İşe Alım, İşgücü Yönetimi, Sosyal Haklar Yönetimi,
Yetenek Yönetimi, Çalışan Katılımı, İş Akışları ve Çalışan Analizlerinden oluşan tüm
İK ihtiyaçlarını karşılayan, bulut tabanlı ve tam kapsamlı bir İK platformudur.

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated