GOLMS’i Hiç Bir Yazılım Yüklemeden

14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Siz de dünyanın 1 numaralı LMS sistemi GOLMS’i kullanan 1.000.000’dan fazla memnun kullanıcı arasına katılmak için tüm platformu bütün fonksiyonlarıyla 14 gün ücretsiz deneyin.

YAZILIM YOK. KURULUM YOK.

GOLMS SaaS ile hızlı hizmete alma, düşük kurulum maliyeti, ücretsiz teknik destek ve düzenli güncellemelerin keyfini çıkarın. Lider bulut hizmeti sağlayıcılarının en güçlü özelliklerinden faydalanarak size güvenlik, ölçeklenebilirlik, mobil uyumluluk ve güvenilirlik bağlamında en iyi hizmeti sunuyor. Şimdi keşfedin!

GOLMS ÜCRETSİZ DENEME

BAŞVURU FORMU

1M Üzerinde Mutlu Kullanıcı

Dünya çapındaki büyük ve güvenilir şirketler, kullanıcılarını meşgul ve mutlu tutarken; Öğrenme & Geliştirme müdahalelerini maliyet ve zaman açısından verimli bir şekilde yönettiğimiz için bize güveniyor!

40’dan Fazla Ödül ve Tanınmışlık

Bizim için kazanmak bir alışkanlıktır. Öğrenme platformumuzun yenilikçiliği, kullanım kolaylığı ve büyümesi ile tekrar tekrar ödüllendirildik.

14 Yıllık Tecrübe

Coğrafyalarda, endüstrilerde, son 14 yılda gelişen iş türlerinde çalışmak bize Öğrenme & Geliştirme ve E-Öğrenme için gerekli anlayış ve bilgiyi sağlamıştır.

1 Mükemmel Eğitim Çözümü

SaaS Öğrenim Yönetim Sistemimiz GOLMS; Çevrimiçi, Özgün, Resmi, Mobil ve Gamified Öğrenmeye verdiği destekle Öğrenci Katılımı sağlar.

40’tan Fazla Ödül ve Tanınmışlık

…ekiplerimize sunduğumuz eğitim deneyiminin kalitesini arttırmamıza olanak tanıyan bir öğrenme platformuna ihtiyaç duyduğumuzu anlayacak ve aynı zamanda gerek sosyal medyayı gerekse sosyal öğrenme programlarını kullanarak farklı sitelerdeki toplulukları birbirine bağlamamıza ve işbirliğine dayalı bir öğrenme kültürü geliştirmemize yardımcı olacak bir işletmeye ihtiyacımız vardı…

Fitness First

RESPONGO’nun proje yönetim ve uygulama ekibinin kalitesi, aramızdaki coğrafi uzaklığı bir sorun olmaktan çıkardı. Sistem, kullanmaya ilk başladığımızdan bu yana sorunsuz bir biçimde çalışıyor…

Safestore

Paranızın karşılığını fazlasıyla vermesinin yanı sıra, GOLMS’in en güçlü taraflarından biri de, ihtiyaçlarını anlamak amacıyla müşterileriyle birlikte çalışma konusundaki esneklikleri ve arzuları.

ISS